Lider Rynku

Sprzedając blisko 150 000 skuterów i motocykli zdobyliśmy pozycję niekwestionowanego lidera na polskim rynku.

Bezpieczeństwo

Już piąty rok prowadzimy kampanię społeczną mającą na celu podniesienie poziomu kultury jazdy w Polsce.

Jakość

Rozwinęliśmy bogatą sieć salonów i profesjonalnych punktów serwisowych. Jesteśmy pewni, że oferowane przez nas produkty w pełni zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

W ZIPP wszystko zaczyna się od pomysłu...

Nad opracowaniem designu skuterów Zipp pracują Nasi projektanci i inżynierowie. To właśnie oni tworzą plany nowych modeli, dokonując analiz trendów rynkowych i zmian w preferencjach odbiorców. Dane niezbędne do tych analiz są im na bieżąco dostarczane przez dział marketingu i sprzedaży. O sukcesie takich rozwiązań świadczyć może rynkowe powodzenie kolejnych modeli skuterów projektowanych przez nasz zespół oraz ogromne zainteresowanie polskimi projektami dwóch sprawdzonych i cieszących się uznaniem skuterów Quantum R oraz Vapor.

Profesjonalne doradztwo i sprzedaż

Błyskawiczny rozwój nie byłby możliwy bez sprawnie funkcjonującego działu sprzedaży, a tym bardziej bez doskonale przygotowanych dystrybutorów współpracujących z firmą ZIPP. Pracownicy każdego z ponad 300 punktów dealerskich ZIPP są specjalistami i partnerami do rozmowy zarówno dla profesjonalistów, jak i osób rozpoczynających dopiero skuterową przygodę. Doradztwo oferowane w punktach dealerskich dotyczy zarówno parametrów technicznych, użytkowych, bezpieczeństwa, komfortu podróży, jak i dodatkowego wyposażenia.

Sprawny serwis i największy magazyn części

Przy zakupie skuterów dla klientów ogromne znaczenie ma nie tylko ciekawy design i parametry techniczne, lecz również zapewnienie odpowiednich standardów dotyczących serwisu. Dlatego dla firmy ZIPP priorytetem stało się zbudowanie profesjonalnej sieci serwisowej. Podstawą sprawnego działania naszej sieci jest ponad 200 przeszkolonych pracowników oraz największa w Polsce hurtownia części do skuterów oferująca części do wszystkich marek.300

Produkcja i kontrola jakości

Jakość produktu jest w branży motoryzacyjnej elementem kluczowym, dlatego we wszystkich fabrykach produkujących na zlecenie ZIPPa montaż pojazdów odbywa się wyłącznie na najnowocześniejszych liniach technologicznych. W każdej z fabryk pracują specjalnie przeszkoleni kontrolerzy, którzy dbają o zachowanie najwyższych standardów jakości. Zanim jednoślady Zipp trafią na rynek, muszą pozytywnie przejść szereg testów.